


Dimensiuni 40×5 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 30 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Material husă: 100% bumbac Material umplutură: 100% poliester Culoare Negru Bej Negru Dimensiuni Lățime: 40 cm Lungime: 40 cm Grosime: 5 cm Greutate: 0,463 kg Specificații Husă detașabilă și lavabilă cu închidere pe fermoar Umplutura este inclusă în pachet Temperatura recomandată de spălare 30 °C Nu albi Nu usca în uscător
| Lăţime: | 40 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 5 cm |
| Umplutură | Poliester |
|---|---|
| Material husă | Bumbac |
| Tip | Decorativ |
| Formă | Pătrată |
| Motiv | Unicolor, Floral |
| Culoare | Bej |
| Inchidere | Fermoar |
| Material umplutura | 100% poliester |
| Dimensiuni perna | 40 x 40 cm |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 °C |
| Forma mobilierului | Patrat |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Locatie | Pentru interior |
| Model | Cu motiv |
| Materialul husei | 100% bumbac |
| Greutate | 0,463 kg |

Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc

Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc

Umplutură cu poliester, din poliester, tip clasic
În stocLivrare gratuită
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Anatomică, umplutură cu poliester, din poliester
În stocLivrare gratuită
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc