




Dimensiuni 82×47×51 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 511 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material scaun Polipropilen: Alb - alb murdar Dimensiuni scaun (+/- 1 cm) Lățime: 47 cm Înălțime: 82 cm Adâncime: 51 cm Înălțimea șezutului: 44 cm Adâncimea șezutului: 39 cm Lățimea șezutului: 46 cm Capacitate de încărcare: 100 kg Greutate: cca 3,4 kg Specificații Set 4 bucăți scaune de masă Șezut ergonomic Posibilitate de utilizare în interior și exterior Șezut ușor, ușor de întreținut Picioare detașabile pentru depozitare sezonieră ușoară Recomandăm protecția împotriva expunerii prelungite la soare pentru a menține culoarea Livrat demontat Scaun stilat pentru acasă și grădină Acest scaun modern este o opțiune excelentă pentru utilizare zilnică acasă și în aer liber. Datorită construcției ușoare, dar rezistente din polipropilenă, îl puteți muta cu ușurință din bucătărie sau sufragerie pe terasă, balcon sau grădină. Șezutul ergonomic oferă confort la ședere cu familia, la muncă sau în timp ce vă relaxați în aer liber. Designul minimalist se integrează perfect în interioare moderne cât și în spații exterioare, creând un loc plăcut pentru o cafea rapidă, șederi estivale sau relaxare la soare.
| Lăţime: | 47 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 51 cm |
| Înălţime: | 82 cm |
| Stil | Modern, Scandinav |
|---|---|
| Seturi | 4 buc |
| Material șezut | Plastic |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Proprietăți | Stivuibile |
| Numar de locuri | Pentru 4 persoane |
| Materialul scaunului | Plastic |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Plastic |
| Model | Monocrom |
| Rotativ | Nu |
| Adancime | 51 cm |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Inaltime | 82 cm |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Latime | 47 cm |
| Tapiterie | Nematlasat |
| Capacitate de incarcare | 100 kg |
| Inaltimea scaunului | 44 cm |
| Forma spatarului | Complet |
| Latimea sezutului | 46 cm |
| Forma spatar | Rotunjit |
| Adancime scaun | 39 cm |
| Greutate | 13,6 kg |

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, decor stejar, în stil retro

În stil modern, cu picioare din metal

84×40×45 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, decor stejar

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, în stil scandinav, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
- 4 bucăți, din stofă, stivuibil
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, - 4 bucăți, din plastic
În stocLivrare gratuită
Cu cotiere, - 2 bucăți, stivuibil
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - 4 bucăți, din piele
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, în stil retro, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - 4 bucăți, stivuibil

În stil modern, cu picioare din metal

În stil scandinav, - 4 bucăți, din piele ecologică
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, decor stejar, decor nuc
Disponibil în 2 e-shop-uri


200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc