





Dimensiuni 200×220 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 101 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Husă: 100% poliester – microfibră Umplutură: 100% poliester– fibră goală Greutatea umpluturii: 120 g/m2 Greutatea husei: 85 g/m2 Greutate: 1300 g Dimensiune 200 x 220 cm Detalii Pătură de vară ușoară din materiale fine Structura specială cu mici deschideri asigură o respirabilitate ridicată Fibră goală își menține forma și voluminozitatea chiar și după spălări repetate Asigură confort în timpul nopților fierbinți de vară Țesătură certificată OEKO-TEX® Standard 100 Temperatura recomandată de spălare: 40 °C (conform etichetei producătorului) Pot fi uscate în uscătorul de rufe la temperatură redusă Nu înălbiți, nu călcați
| Lăţime: | 200 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 220 cm |
| Sezon | Vară |
|---|---|
| Hipoalergenice | Da |
| Material umplutură | Fibre tubulare |
| Culoare | Alb |
| Gramaj | 120 g/m2 |
| Dimensiuni pilota | 200 x 220 cm |
| Material exterior | 100% poliester |
| Anti alergic | Da |
| Recomandat pentru | Pat dublu standard |
| Temperatura de spalare recomandata | 40 °C |
| Capacitate de izolatie | Racoare |
| Anotimpuri | Vara |
| Pentru alergici | Pentru alergici |
| Material umplutura | Fibra goala |
| Greutate | 1,3 kg |
| Masa totala pilota | 1300 g |

140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
De baie, din bumbac, o piesă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc