
Lenjerie de pat din microfibra GREENSORY verde Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 220 cm
Cu buline, din flanel, cu fermoar, din microfibră
69 RON

Lenjerie de pat din microfibra GREENSORY verde Dimensiune lenjerie de pat: 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Din flanel, cu fermoar, pentru 2 persoane, din microfibră
71 RON
Lenjerie de pat din microfibra GREENSORY verde Dimensiune lenjerie de pat: 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Variantă selectată:Lenjerie de pat din microfibra GREENSORY verde Dimensiune lenjerie de pat: 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 71 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 71 RON
- 19.05.2026 - 71 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Lenjerie de pat din microflanel Lenjerie de pat din microflanel este fabricată din fibre fine de poliester, care sunt special periate pentru a obține un finisaj moale și călduros care amintește de flanelul clasic de bumbac. Datorită acestui fapt, lenjeria este moale la atingere, izolează bine căldura și, în același timp, este foarte ușoară și se usucă rapid. Un avantaj suplimentar îl constituie întreținerea ușoară, deoarece nu se șifonează, se usucă rapid și nu este necesară călcarea. Este astfel o alegere ideală pentru toți cei care caută lenjerie de pat confortabilă și practică potrivită pentru perioadele mai reci. Material 100% microfibra cu finisaj flanel Greutate: 130 g/m2 Culoare Verde Caracteristici Recomandat să se spele săptămânal, maximum o dată la 14 zile Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului) Lenjeria necesită călcare Sfaturi practice Înainte de prima utilizare a lenjeriei, spălați-o bine Spălați separat lenjeria de pat, întotdeauna pe dos și închisă Folosiți un detergent potrivit pentru materialul și coloritul lenjeriei După spălare, alegeți o centrifugare delicată Călcați lenjeria pe dos, astfel veți preveni deteriorarea materialului și decolorarea culorilor Conținutul pachetului în funcție de varianta aleasă Lenjerie 140 x 200 cm: 1 buc. husă pentru pilotă 140 x 200 cm | 1 buc. husă pentru pernă 70 x 90 cm Lenjerie 140 x 220 cm: 1 buc. husă pentru pilotă 140 x 220 cm | 1 buc. husă pentru pernă 70 x 90 cm Lenjerie 200 x 220 cm: 1 buc. husă pentru pilotă 200 x 220 cm | 2 buc. huse pentru pernă 70 x 90 cm Inspirați-vă în continuare Lenjerie de pat din microflanel Lenjerie de pat Dormitor Lenjerie de pat pentru un pat dublu Lenjerie de pat prelungita Lenjerie de pat din 6 piese
Specificații
| Material | Flanel, Microfibră, Microflanel, Poliester |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Tip de lenjerie | 2 persoane |
| Imprimeu | Dungi |
| Tip închidere | Fermoar |
| Dimensiune lenjerie de pat | 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Dimensiuni pilota | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 2 buc 70 x 90 | 200 x 220 cm |
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Motiv lenjerie de pat | Dungi |
| Stil lenjerie de pat | Modern |
| Doua fete | Da |
| Anotimpuri | Iarna, Toamna |
| Fara calcare | Nu |
| Lenjerie de pat calda | Da |
| Latime | Pentru pat de o persoana, Francez |
| Seturi | Pilota si perna |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |
| Greutate | 0,7 kg |
Recomandăm

Lenjerie pat Hotel living - 1000TC Alb
Livrare gratuităCele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 140 x 200 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac RENARA verde Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 140x200 cm si perna matlasate 50x70 cm

Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 200x220 cm si 2 bucati de perne matlasate 50x70 cm
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, turcoaz Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc






