
Lenjerie de pat din bumbac Renforce TEDDY HENRY bej pentru copii. Dimensiune lenjerie de pat: 80 x 80 cm | 135 x 200 cm
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stocDimensiuni 140×200 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 54 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lenjerie de pat din bumbac Stabilitatea și cel mai răspândit material pentru lenjerie de pat este cu siguranță bumbacul. Clienții apreciază caracteristicile sale excelente și accesibilitatea în preț. Bumbacul este respirabil, moale și evacuează excelent orice umiditate. Este potrivit și pentru persoanele care transpiră mai mult noaptea. Un posibil dezavantaj este că se șifonează și necesită călcare. Bumbacul verificat de-a lungul anilor este o fibră naturală obținută din planta de bumbac, care este delicată cu pielea întregului corp. Material 100% bumbac Culoare Alb - off white Roz Caracteristici Spălare recomandată: săptămânal, maximum o dată la 14 zile Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului) Lenjeria de pat trebuie călcată Sfaturi practice Înainte de prima utilizare a lenjeriei, spălați-o temeinic Spălați lenjeria de pat separat, întotdeauna pe dos și cu fermoarul închis Utilizați un detergent potrivit pentru materialul și culoarea lenjeriei După spălare, selectați o centrifugare delicată Călcați lenjeria pe dos pentru a preveni deteriorarea materialului și decolorarea culorilor Conținutul pachetului în funcție de varianta aleasă Lenjerie 140 x 200 cm: 1 husă pentru pilotă 140 x 200 cm | 1 husă pentru pernă 70 x 90 cm
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Destinate pentru | Pentru fete |
|---|---|
| Sortiment | Clasice |
| Tip închidere | Fermoar |
| Material | Bumbac |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune lenjerie de pat | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni pilota | 140 x 200 cm |
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Stil lenjerie de pat | Scandinav, Minimalist, Modern |
| Fara calcare | Nu |
| Anotimpuri | Tot anul |
| Motiv lenjerie de pat | Inima |
| Doua fete | Nu |
| Latime | Pentru pat de o persoana |
| Seturi | Pilota si perna |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |
| Greutate | 0,7 kg |

Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar
Livrare în peste 1 zi
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Pentru fete, clasic, cu nasturi

Pentru băieți, clasic, fabricată din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru fete, pentru pătuț, cu nasturi
În stoc
Clasic, fabricată din bumbac
În stoc
140×200 cm, pentru băieți, clasic
În stoc
Cu nasturi
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar

Pentru fete, pentru pătuț, cu motiv Animale
În stoc
Pentru fete, pentru pătuț, cu nasturi
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac

Pentru fete, pentru pătuț
În stoc
Clasic
Livrare gratuită
Clasic, cu fermoar

Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru băieți, clasic
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar

Pentru fete, clasic, cu fermoar
Livrare în peste 1 zi
Pentru fete, pentru pătuț, cu fermoar
În stocLivrare gratuită
Pentru pătuț, cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Pentru pătuț, cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic
Livrare gratuită
Clasic, cu fermoar

Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
Livrare în peste 1 zi
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Pentru pătuț, cu fermoar
În stoc
Pentru băieți, clasic, cu fermoar
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
De baie, din bumbac, o piesă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc