
Lenjerie de pat policoton FLORIBIRD POLY verde Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
140×200 cm, pentru băieți, clasic
În stocCel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 86 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lenjerie de pat din microfibra O alegere bună pentru alergici, copiii mici sau persoanele cu probleme respiratorii este lenjeria de pat din microfibra. Țesătura densă din poliester se caracterizează prin finețe, căldură și stabilitate dimensională. Se remarcă, de asemenea, prin structura sa plăcută, finețe și nu se șifonează. Dacă preferați o întreținere ușoară, căldură și o atingere delicată, atunci microfibra este creată pentru dumneavoastră. Material 100% microfibra - poliester Greutate: 90 g/m2 Culoare Turcoaz Albastru Roșu Alb Caracteristici Spălare recomandată: săptămânal, maxim odată la 14 zile Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului) Lenjeria de pat nu necesită călcare Recomandări practice Înainte de prima utilizare, spălați bine lenjeria de pat Spălați lenjeria de pat separat, întotdeauna pe dos și închisă Folosiți detergent potrivit pentru materialul și culoarea lenjeriei de pat După spălare, alegeți o centrifugare delicată Pachetul acestui set include în funcție de varianta aleasă Lenjerie de pat 140 x 200 cm: 1 buc. husa pentru pătură 140 x 200 cm | 1 buc. husa pentru pernă 70 x 90 cm Lenjerie de pat 140 x 220 cm: 1 buc. husa pentru pătură 140 x 220 cm | 1 buc. husa pentru pernă 70 x 90 cm Lenjerie de pat 200 x 220 cm: 1 buc. husa pentru pătură 200 x 220 cm | 2 buc. huse pentru pernă 70 x 90 cm
| Sortiment | Clasice |
|---|---|
| Tip închidere | Fermoar |
| Material | Microfibră |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiune lenjerie de pat | 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Dimensiuni pilota | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Motiv lenjerie de pat | Abstract |
| Stil lenjerie de pat | Minimalist, Modern |
| Fara calcare | Da |
| Anotimpuri | Tot anul |
| Gramaj | 90 g/m2 |
| Doua fete | Nu |
| Latime | Pentru pat de o persoana, Francez |
| Seturi | Pilota si perna |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |

140×200 cm, pentru băieți, clasic
În stoc
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, pentru pătuț
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru băieți, clasic, fabricată din microfibră
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Pentru fete, clasic

Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Pentru fete, pentru pătuț, cu nasturi
În stoc
Pentru pătuț, cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru pătuț, cu fermoar
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru băieți, clasic, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri

Clasic, cu fermoar
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Clasic, fabricată din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 5 zile
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stocLivrare gratuită
Pentru băieți, clasic
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din micropluș
În stoc
Pentru băieți, clasic, cu nasturi
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar

Clasic, cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Pentru fete, clasic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
90×200 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc