





Dimensiuni 67-88×305×140 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aparitia canapelei Specificații: Colțar, Canapea în formă de U Dimensiune: Canapea peste 270 cm Culoare: Gri deschis Tapițerie: Monolith 92 Materialul canapelei Materialul tapițeriei: Țesătură velur fină și netedă Monolith cu reflexii metalice Caracteristicile tapițeriei: Tratare hidrofugă pentru a reduce absorbția lichidelor, țesătură ușor de curățat Compoziția tapițeriei: 100% Poliester Rezistență la abraziune (Martindale): 100.000 cicluri Tipul șezutului: Arc ondulat și spumă pentru tapițerie Tipul spumei: T30 (duritate medie) Construcție: Lemn masiv, plăci aglomerate Dimensiunile canapelei (toleranță +/- 3%) Lățime: 305 cm Adâncime: 140 cm Înălțime: 88 cm / 67 cm Lățimea șezutului: 271 cm Înălțimea șezutului: 39 cm Adâncimea șezutului: 50 cm / 110 cm Înălțimea picioarelor: 2,5 cm Lățimea cotierelor: 17 cm Suprafața de dormit: 130 x 270 cm Capacitate de încărcare a canapelei: 110 kg / 1 loc de ședere Greutate: 107 kg brut Dotări Spațiu de depozitare: Da Amplasare: Sub partea de ședere a canapelei Pernițe de sprijin cu închidere cu fermoar (4 buc) umplute cu spumă PU tocată Partea din spate a canapelei este de asemenea tapițată Notă: Decorul din placaj al canapelei poate diferi de fotografia de produs. Transformare în pat Extensibilă în pat: Da Dimensiunea patului: 130 x 270 cm Tipul extensiei: Manual cu spate pliabil Livrată dezasamblată. Țesătura Monolith datorită suprafeței netede este comparată cu catifeaua cu un ușor luciu. Datorită proprietăților sale unice precum rezistența, durabilitatea și moliciunea mare, este utilizată ca țesătură de tapițerie. Avantajul țesăturii Monolith este rezistența la scămoșare și la lumina naturală. În timpul expunerii la lumina naturală, culorile nu își schimbă semnificativ aspectul. Monolith-ul moale catifelat este realizat din 100% poliester cu o greutate mai mare, acoperit strat special de protecție. Aceasta creează un strat hidrofob care împiedică pătrunderea imediată a lichidelor. Imediat după contaminarea cu lichid, se recomandă absorbția cu un prosop de hârtie. Utilizați doar produse speciale pentru curățarea mobilierului tapițat. Un parametru important al țesăturilor utilizate este rezistența și durabilitatea lor la uzură, cunoscut sub numele de test Martindale. În condiții de laborator, înseamnă că după depășirea unui anumit număr de cicluri, țesătura prezintă semne de uzură. Cu cât numărul este mai mare, cu atât mai bine. Numărul de cicluri pentru țesătura Monolith este de aproape 100.000. Țesăturile obișnuite din casă au în jur de 20.000 de cicluri.
| Lăţime: | 305 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 140 cm |
| Înălţime: | 67-88 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Caracteristici | Extensibile |
| Pentru dormit zilnic | Da |
| Cu picioare | Da |
| Materialul cadrului | Lemn masiv |
| Număr locuri | Mai multe |
| Material tapițerie | Textil |
| Cu perne | Da |
| Tip spătar | Jos |
| Culoare | Gri |
| Picioare | Cu picioare |
| Varianta de colt | Colt dreapta, Colt Stanga, Colt Universal |
| Spatiu de depozitare | Cu spatiu de depozitare |
| Adancime | 140 cm |
| Materialul husei | Tesatura |
| Desfasurare | Extensibila |
| Cotiere | Cu cotiere |
| Inaltime | 88 cm |
| Latime | 305 cm |
| Adancime scaun | 50 cm, 110 cm |
| Numar locuri | Cu mai multe locuri |
| Forma mobilierului | In U |
| Inaltimea scaunului | 39 cm |
| Greutate | 107 kg |
| Inaltime picioare | 2,5 cm |
| Dimensiunile zonei de dormit | 130 x 270 cm |
| Latimea sezutului | 271 cm |
| Vizualizare ar | Da |

85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
50×70 cm
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc