
Masa bucatarie Zeta, Alb, 102 x 69 x 75 cm
102×102×102 cm, în stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuităDimensiuni 75×80×120 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 342 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material masa Placă de mobilier Blat superior acoperit cu furnir PVC: Stejar sonoma MDF Dimensiuni Lungime: 120 cm Lățime: 80 cm Înălțime: 75 cm Grosimea plăcii: 18 mm Distanța dintre picioarele părții lungi: 97 cm Distanța dintre picioarele părții scurte: 56 cm Dezvoltarea în interior a valorilor precum calitate, precizie și moderație merită. În simplitate găsești frumusețea, acest lucru este de două ori mai valabil în stilul scandinav. Designul elaborat inspirat din țările nordice aduce în spațiu ușurință, energie și aerisire. Paleta delicată de culori marește optic și luminează spațiul. Interioarele se remarcă prin funcționalitate și curățenie. Sălile de mese și bucătăriile scandinave creează un spațiu mare deschis plin de lumină și armonie. Masa de dining Umeko 120 x 80 cm se potrivește, datorită dimensiunilor, chiar și în încăperi mai mici. Picioarele și blatul în decor natural de stejar sonoma vor împodobi orice sală de mese. Nu ezita să combini cu accesorii mai pronunțate și scaune tapițate.
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 120 cm |
| Înălţime: | 75 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Decor | Stejar sonoma |
| Număr persoane | 4 |
| Material picioare | PAL |
| Materialul blatului | Plastic, PAL |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Tip picioare | Clasice |
| Tip masă | Fixă |
| Culoare | Bej |
| Latime | 80 cm |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Inaltime | 75 cm |
| Forma mobilierului | Rectangular |
| Numar de locuri | Pentru 4 persoane |
| Decor din lemn | Stejar sonoma |
| Grosimea blatului | 18 mm |
| Lungime | 120 cm |
| Material | Placa mobilier |
| Marime | Mica |
| Forma picioarelor | Patru picioare |
| Greutate | 23,5 kg |

102×102×102 cm, în stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, cu sertar
În stocLivrare gratuită
102×102×102 cm, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, decor stejar, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
179×179×179 cm, extensibilă, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru 6 persoane, cu sertar
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
75×90 cm, extensibilă, în stil modern

În stil modern, pentru 4 persoane, din PAL
În stocLivrare gratuită
102×102×102 cm, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
77×110 cm, extensibilă, rotundă

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc