




Dimensiuni 90×43×51 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 148 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Material de pluș: Bej Metal: Negru mat Dimensiuni Lățime: 43 cm Lățimea șezutului: 43 cm Adâncime: 51 cm Adâncimea șezutului: 38,5 cm Înălțime: 90 cm Înălțimea șezutului: 48,5 cm Capacitate maximă: 110 kg Greutate: 4,2 kg Specificații Scaun de masă tapițat cu umplutură moale Design atemporal cu cusături fine Picioare metalice rezistente cu acoperire pulverizată Livrat dezasamblat Stilul care îmbină forme simple și funcționalitate ridicată. Alege accesorii moderate, o paletă delicată de culori și materiale naturale. Accesorii excelente pentru o sufragerie scandinavă sunt plantele vesnic verzi, naproanele colorate și lămpile mari din metal. Interiorul scandinav nu se lipsește de ferestre mari și iluminat care asigură lumină chiar și în zilele scurte. Scaunul de masă Lava tapițat se potrivește perfect într-o sufragerie inspirată din țările scandinave. Cusăturile simple și picioarele negre se potrivesc cu o masă cu elemente metalice. Arată excelent culorile diferite ale scaunelor la o singură masă. Nu te teme de schimbare.
| Lăţime: | 43 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 51 cm |
| Înălţime: | 90 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Bej |
| Inaltime | 90 cm |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Sezut tapitat |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Adancime | 51 cm |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Latime | 43 cm |
| Inaltimea scaunului | 48,5 cm |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Bicolor |
| Greutate | 4,2 kg |

90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, din stofă

93×48×61 cm, în stil scandinav, din stofă

83×55×45 cm, în stil scandinav, cu cotiere
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
83×55×45 cm, în stil scandinav, cu cotiere
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
81×61×55 cm, în stil modern, cu cotiere

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

91×58×54 cm, în stil modern, cu cotiere

86×45×54 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
În stil modern, din stofă, din plastic

85×57×45 cm, în stil scandinav, cu cotiere
Disponibil în 3 e-shop-uri

84×40×45 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri

89×43×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
89×43×40 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
89×43×40 cm, în stil scandinav, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

91×45 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, din stofă

În stil modern, din stofă, tapițat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - 2 bucăți, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
63×57 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
87×53×59 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu cotiere, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
88×54×60 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
87×44×54 cm, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc