
Masa bucatarie Zeta, Stejar Artisan/Alb, 102 x 69 x 75 cm
102×102×102 cm, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuităDimensiuni 75×120×80 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 342 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material masă Placă de mobilier Placă superioară acoperită cu furnir PVC: Stejar auriu craft MDF: Negru mat Dimensiuni masă Lățime: 120 cm Adâncime: 80 cm Înălțime: 75 cm Grosime placă: 18 mm Specificații Pentru 4 persoane: 120 cm Livrat dezasamblat Dezvoltarea în interior a valorilor precum calitate, precizie și simplitate merită. În simplitate găsești frumusețea, iar acest lucru este de două ori mai adevărat în stilul scandinav. Designul elaborat inspirat din țările nordice aduce în spațiu ușurință, energie și luminozitate. Paleta delicată de culori extinde optic și luminează spațiul. Interioarele se remarcă prin funcționalitate și puritate. Bucătăriile și sălile de mese scandinave creează un spațiu deschis și armonios plin de lumină. Masa de dining Mado 120 x 80 cm datorită dimensiunilor sale este potrivită chiar și pentru camere mai mici. Picioarele negre și placa cu decor stejar auriu craft îmbogățesc orice sală de mese. Nu vă temeți să combinați cu accesorii mai îndrăznețe și scaune tapițate.
| Lăţime: | 120 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 80 cm |
| Înălţime: | 75 cm |
| Stil | Modern, Scandinav |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Număr persoane | 4 |
| Material picioare | PAL |
| Materialul blatului | Plastic, PAL |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Tip picioare | Clasice |
| Tip masă | Fixă |
| Culoare | Negru |
| Decor din lemn | Stejar |
| Adancime | 80 cm |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Latime | 120 cm |
| Inaltime | 75 cm |
| Forma mobilierului | Rectangular |
| Numar de locuri | Pentru 4 persoane |
| Grosimea blatului | 18 mm |
| Material | Placa mobilier |
| Marime | Mica |
| Forma picioarelor | Patru picioare |
| Greutate | 32 kg |

102×102×102 cm, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru 4 persoane, din PAL
În stocLivrare gratuită
179×179×179 cm, extensibilă, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru 6 persoane, cu sertar
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, cu sertar
În stocLivrare gratuită
102×102×102 cm, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
102×102×102 cm, în stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
77×110 cm, extensibilă, rotundă

Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
75×90 cm, extensibilă, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, decor stejar, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc