






Dimensiuni 74-86×54×58 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 193 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură de catifea: gri Metal Plastic Dimensiuni Lățime: 53,5 cm Lățime șezut: 46,5 cm Adâncime: 57,5 cm Adâncime șezut: 37 cm Înălțime: 74 - 86 cm Înălțime șezut: 43,5 - 56 cm Capacitate de încărcare: 120 kg Specificații Livrat demontat
| Lăţime: | 54 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 58 cm |
| Înălţime: | 74-86 cm |
| Tip roți | Din plastic |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip | Rotative |
| Material tapițerie | Stofă |
| Reglabil | Da |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Rotativ | Rotativ |
| Aspect | Scaun de Birou |
| Roti | Pe roti |
| Partea de sezut | Tapitat |
| Latime | 53,5 cm |
| Inaltime | 74 - 86 cm |
| Adancime | 57,5 cm |
| Inaltimea scaunului | 43,5 - 56 cm |
| Capacitate de incarcare | 120 kg |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Adancime sezut | 37 cm |
| Latimea sezutului | 46,5 cm |
| Greutate | 5,5 kg |

Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din piele ecologică
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73-86×46×56 cm, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
73-86×46×56 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
73-86×46×56 cm, ergonomic, rotativ
În stoc
74-84×47×57 cm, rotativ, cu roți din plastic

72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic

Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
Livrare în peste 1 zi
72-86×46×55 cm, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Livrare în peste 1 zi
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Livrare în peste 1 zi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Livrare în peste 1 zi
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ

Ergonomic, gaming, rotativ
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Livrare în peste 1 zi
Ergonomic, gaming, rotativ
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, gaming, rotativ
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, gaming, rotativ
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Livrare în peste 1 zi
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
73-84×47×57 cm, rotativ, cu roți gumate
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
Livrare în peste 1 zi
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
72-83×46×56 cm, rotativ, din piele
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
73-84×47×57 cm, rotativ, din piele

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc