







Dimensiuni 87×45×54 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 150 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură din catifea: Gri închis Metal: Imitație de lemn Dimensiuni Lățime șezut: 44,5 cm Lățime scaun: 45 cm Adâncime șezut: 39,5 cm Adâncime totală: 54 cm Înălțime: 86,5 cm Înălțime șezut: 48,5 cm Înălțime spătar: 42 cm Greutate: 4 kg Capacitate: 110 kg Culorile neutre sunt o bază excelentă pentru orice interior. Amestecând tonuri neutre cu o singură culoare accentuată se creează un spațiu perfect echilibrat. Inspirați-vă din țările scandinave, care combină culori delicate cu materiale naturale. Sălile de mese scandinave sunt pline de lumină, ierburi proaspete, și sunt complet funcționale și practice. Scaun de dining Libra gri închis din catifea va deveni o piesă de rezistență a sălii de mese. Completați scaunele cu o masă luminoasă din lemn. În sala de mese, optați pentru accesorii simple și utile. Alegeți și ghivece suspendate din in, în care să plasați plante mereu verzi sau ierburi aromatice.
| Lăţime: | 45 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 54 cm |
| Înălţime: | 87 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Gri |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Sezut tapitat |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Adancime | 54 cm |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 86,5 cm |
| Greutate | 4 kg |
| Inaltimea scaunului | 48,5 cm |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Vizualizare ar | Da |

45×54 cm, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

86×47×42 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
86×47×42 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
87×45×52 cm, în stil modern, decor fag
Livrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

87×54×60 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
88×49×40 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
88×49×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

85×62×65 cm, în stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

86×45×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 8 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

81×51×55 cm, cu picioare din lemn, decor stejar
Livrare gratuită
76×46×42 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
87×49×40 cm, cu picioare din lemn, în stil modern

În stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

88×49×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, în stil modern, - 4 bucăți
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc