






Dimensiuni 80×46×55 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 118 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Materialul scaunului Plastic: Alb Lemn: Fag Dimensiuni ale scaunului Lățime: 46 cm Lățime șezut: 46 cm Adâncime: 54,5 cm Adâncime șezut: 41 cm Înălțime: 80 cm Înălțime șezut: 42,5 cm Capacitate de încărcare: 120 kg Simbolul stilului scandinav este fără îndoială natura. Stilul inspirat de natură aduce armonie și eleganță nordică în orice interior. Reveniți și dumneavoastră la rădăcinile naturale în sufrageria și bucătăria dumneavoastră. Sălile de mese scandinave sunt aerisite, confortabile și foarte practice. Învățați să combinați și să stratificați culorile pastelate, modelele și materialele. Nu vă fie teamă să combinați scaunele simple de masă cu accesorii mai accentuate. Scaunul alb de masă Kito alături de o masă masivă va crea un rezultat călduros. Scaunele scandinave Kito sunt confortabile, potrivindu-se atât în încăperi mici, cât și mari. Atmosfera nordică este accentuată de plante proaspete în ghivece de in suspendate și de lămpi mari.
| Lăţime: | 46 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 55 cm |
| Înălţime: | 80 cm |
| Decor | Fag |
|---|---|
| Stil | Scandinav |
| Material șezut | Plastic |
| Material | Lemn, Plastic |
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 80 cm |
| Decor din lemn | Fag |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Lemn Masiv |
| Latime | 46 cm |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Partea de sezut | Fara captuseala |
| Adancime | 54,5 cm |
| Inaltimea scaunului | 42,5 cm |
| Greutate | 4 kg |
| Forma spatarului | Complet |
| Material sezut | Plastic |
| Model | Bicolor |
| Vizualizare ar | Da |

80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag

80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag

80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri

80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag

80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri

80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
În stoc
81×44×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
81×44×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag

85×46×38 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
84×46×41 cm, - 2 bucăți, stivuibil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
88×54×60 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
În stoc
80×48×57 cm, cu picioare din lemn, în stil modern

88×54×60 cm, în stil modern, decor stejar
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

88×45×53 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Livrare gratuită
82×49×52 cm, cu picioare din lemn, în stil modern

86×45×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri

88×49×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
86×45×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
82×47×39 cm, în stil scandinav, din plastic
În stoc
82×47×51 cm, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

82×47×39 cm, în stil scandinav, din plastic
În stoc
82×49×52 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

82×49 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×49 cm, cu picioare din lemn, decor fag

Cu picioare din lemn, decor fag, în stil scandinav

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc