


Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 183 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Placă furniruită Picioare: Metal Culoare Naturală Neagră Dimensiuni Lungime: 40 cm Lățime: 80 cm Înălțime: 72 cm Greutate: 17 kg Dimensiunea pachetului: 88 x 45 x 12 cm, greutate 17 kg Specificații Colțuri rotunjite Raft suplimentar sub blatul mesei Suprafață mată Ușor de întreținut Rezistent la zgârieturi Construcție stabilă Livrat demontat Setul conține șuruburi și șurubelniță pentru asamblare
| Stil | Modern, Industrial |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Material | Lemn, PAL |
| Culoare | Maro |
| Inaltime | 72 cm |
| Latime | 80 cm |
| Picioare | Cu picioare |
| Decor din lemn | Stejar |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Materialul placii | MDF |
| Spatiu de depozitare | Cu raft, Spatiu de depozitare deschis |
| Aspect | Birouri |
| Lungime | 40 cm |
| Forma mobilierului | Drept |
| Suprafata | Mată |

În stil modern, din PAL, diametru

În stil modern
Livrare gratuită
În stil industrial, decor stejar sonoma, din PAL

În stil modern, din lemn, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern
Livrare gratuită
Decor stejar sonoma, din PAL

Decor stejar sonoma, din lemn

În stil modern
Livrare gratuită
Decor stejar sonoma, din PAL

În stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil rustic
Livrare gratuită
În stil modern, decor palisandru, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din lemn
Livrare gratuită
În stil rustic
Livrare gratuită
În stil modern, din PAL
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Decor stejar sonoma, din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern
Livrare gratuită
Decor stejar sonoma, din PAL

În stil modern, din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor stejar sonoma, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern
Livrare gratuită
În stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil rustic, din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
În stil modern
Livrare gratuită
În stil industrial, din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, din PAL

Decor stejar sonoma, din PAL

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc