
Lenjerie pat 3 piese copii 2-12 ani Paw Patrol Alb pentru saltele 160x80 ASC6427968007225
Pentru fete, clasic, fabricată din bumbac
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 66 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lenjerie de pat din polybumbac Lenjeria de pat din polybumbac este o alegere populară pentru utilizarea zilnică datorită compoziției sale practice. Combină bumbacul natural cu poliesterul, oferind o atingere plăcută, bună respirabilitate și, în același timp, o rezistență mai mare și o durată de viață mai lungă. Un alt avantaj este întreținerea ușoară – lenjeria se usucă rapid și datorită faptului că nu se șifonează mult, nu este necesară călcarea ei. Material 50% bumbac | 50% microfibra - poliester Greutate: 105 g/m2 Culoare Verde Alb Negru Caracteristici Spălare recomandată: în fiecare săptămână, maxim 1x la 14 zile Temperatura de spălare recomandată: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului) Lenjeria nu necesită călcare Recomandări practice Spălați bine lenjeria înainte de prima utilizare Spălați lenjeria de pat separat, întotdeauna pe dos și închisă Folosiți un detergent adecvat pentru materialul și culorile lenjeriei Îndepărtați imediat din mașina de spălat și scuturați bine după spălare Uscare în uscător la temperatură scăzută Conținutul pachetului în funcție de varianta aleasă Lenjerie 140 x 200 cm: 1 husa de pilotă 140 x 200 cm | 1 husa de pernă 70 x 90 cm Lenjerie 140 x 220 cm: 1 husa de pilotă 140 x 220 cm | 1 husa de pernă 70 x 90 cm
| Motiv | Fotbal |
|---|---|
| Destinate pentru | Pentru băieți |
| Sortiment | Clasice |
| Tip închidere | Cu nasturi |
| Material | Bumbac, Microfibră |
| Culoare | Verde |
| Dimensiune lenjerie de pat | 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm |
| Dimensiuni pilota | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm |
| Inchidere | Nasturi |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Motiv lenjerie de pat | Dungi, Imagine |
| Stil lenjerie de pat | Modern |
| Fara calcare | Da |
| Anotimpuri | Tot anul |
| Doua fete | Nu |
| Latime | Pentru pat de o persoana |
| Seturi | Pilota si perna |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |
| Greutate | 0,7 kg |
| Gramaj | 105 g/m2 |

Pentru fete, clasic, fabricată din bumbac

Cu motiv Frozen, pentru fete, clasic

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
90×200 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc