Recomandăm
Lenjerie de pat policoton HERBAR POLY bej Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Variantă selectată:Lenjerie de pat policoton HERBAR POLY bej Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 62 RON
Descrierea produsului
Lenjerie de pat din bumbac și poliester Lenjeria de pat din bumbac și poliester este o alegere populară pentru utilizarea de zi cu zi datorită compoziției sale practice. Combină bumbacul natural cu poliesterul, oferind o atingere plăcută, o protecție bună la respirație și, în același timp, o rezistență mai mare și o durată de viață mai lungă. Un alt avantaj este întreținerea ușoară – lenjeria se usucă rapid și, datorită rezistenței mai mici la șifonare, nu necesită călcare. Material 50% bumbac | 50% microfibra - poliester Greutate: 105 g/m2 Culoare Bej Verde Galben Roșu Caracteristici Spălare recomandată: în fiecare săptămână, maxim 1x la 14 zile Temperatura recomandată de spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului) Lenjeria de pat nu necesită călcare Recomandări practice Înainte de prima utilizare a lenjeriei de pat, spălați-o bine Spălați lenjeria de pat separat, întotdeauna pe dos și închisă Folosiți un detergent potrivit pentru materialul și culorile lenjeriei După spălare, scoateți imediat din mașina de spălat și scuturați bine Uscare în uscător la temperatură joasă Conținutul pachetului în funcție de varianta selectată Lenjerie de pat 140 x 200 cm: 1 față de pilotă 140 x 200 cm | 1 față de pernă 70 x 90 cm Lenjerie de pat 140 x 220 cm: 1 față de pilotă 140 x 220 cm | 1 față de pernă 70 x 90 cm Lenjerie de pat 200 x 220 cm: 1 față de pilotă 200 x 220 cm | 2 fețe de pernă 70 x 90 cm
Specificații
| Sortiment | Clasice |
|---|---|
| Tip închidere | Cu nasturi |
| Material | Bumbac, Microfibră |
| Motiv | Animale |
| Culoare | Bej |
| Dimensiune lenjerie de pat | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Dimensiuni pilota | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Inchidere | Nasturi |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Motiv lenjerie de pat | Flori, Natura, De Paște |
| Stil lenjerie de pat | Rural, Retro |
| Fara calcare | Da |
| Anotimpuri | Tot anul |
| Doua fete | Nu |
| Latime | Pentru pat de o persoana, Francez |
| Seturi | Pilota si perna |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |
| Greutate | 0,7 kg |
| Gramaj | 105 g/m2 |
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 140 x 200 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 140x200 cm si perna matlasate 50x70 cm

Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, turcoaz Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, din fibre tubulare
În stocSet pilota pentru toate anotimpurile 140x200 cm din fibra siliconica cu perna 70x90 cm MEADOW FLOWERS
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra CATMOSPHERE colorata Dimensiune lenjerie de pat: 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Suport pentru prosoape LINESTRO metalic cu 4 brate 93x45cm, alb
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc







