












Dimensiuni 140×201-300 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 58 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material 100% poliester (microfibră): Maro Dimensiune +/- 3% Lățime: 140 cm Înălțime: 250 cm Diametru interior inel metalic: 3,5 cm Detalii Perdea parțial opacă Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C Nu înălbi Nu curăța chimic Nu usca în uscător Calcare până la 110 °C Perdelele ca element esențial al interiorului Perdelele joacă un rol important nu doar în aspectul camerei, ci și în funcționalitatea acesteia. Ele ajută la reglarea luminii, cresc intimitatea și pot adăuga interiorului eleganță sau o atmosferă confortabilă. Perdelele alese corect pot mări optic spațiul sau îi pot conferi o senzație de căldură și confort. Indiferent dacă căutați perdele opace practice sau variante ușoare și aerisite, întotdeauna ar trebui să se potrivească cu stilul general al casei dumneavoastră.
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 201-300 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Margine inferioară | Dreaptă |
| Tip prindere | Bara de perdea |
| Culoare | Maro |
| Agatat | Inele metalice |
| Model | Monocrom |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 °C |
| Material | Poliester |
| Locație | Pentru interior |
| Dimensiuni | 140 x 250 cm |
| Sistem de agatare | Inele metalice |
| La metru | In numerar |
| Lungime | 201 - 300 cm |
| Latime | 101 - 200 cm |
| Transmiterea luminii | Partial opacizant |
| Diametrul inelului metalic | 3,5 cm |

85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc




Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc