







Dimensiuni 102×43×49 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 389 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Material catifelat: Negru Metal: Auriu Dimensiuni Lățime: 43 cm Adâncime: 49 cm Înălțime: 102 cm Înălțime șezut: 76 cm Lățime șezut: 43 cm Adâncime șezut: 35 cm Capacitate de greutate: 110 kg Greutate: 5,4 kg Specificații Scaun de bar cu suport și șezut confortabil Husă catifelată cu cusut stilat Bază metalică solidă, acoperită cu vopsea pulbere Livrat în stare demontată POZZA Scaunul de bar din colecția POZZA atrage prin aspectul său elegant, subliniat de husa catifelată, cusatura decorativă verticală și baza metalică subțire. Datorită stilului său modern, emană lux și în același timp o atmosferă primitoare, devenind cu ușurință un element remarcabil al interiorului. Șezutul confortabil modelat oferă confort pentru șederea zilnică, atât la insula de bucătărie, barul de acasă, sau masa de cină mai înaltă. Scaunul POZZA completează perfect interioarele moderne, elegante sau minimaliste, aducând lejeritate, stil și o atmosferă plăcută pentru momente comune și șederea zilnică.
| Lăţime: | 43 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 49 cm |
| Înălţime: | 102 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material | Textil, Metal |
| Material tapițerie | Stofă |
| Tip picioare | Patru picioare |
| Culoare | Negru |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Aspect | Clasic |
| Model | Monocrom |
| Rotativ | Nu |
| Latime | 43 cm |
| Adancime | 49 cm |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Tapiterie | Tesatura din catifea, Tapitat |
| Inaltime | 102 cm |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Inaltimea scaunului | 76 cm |
| Greutate | 5,4 kg |
| Forma spatarului | Complet |
| Tetiera | Pentru picioare |
| Spatar | Cu spatar |
| Forma sezutului | Patratos |
| Latimea sezutului | 43 cm |
| Adancime scaun | 35 cm |

102×43×35 cm, în stil modern, din material textil

102×43×35 cm, în stil modern, din material textil

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

102×43×49 cm, în stil modern, din material textil
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă

104×43×32 cm, în stil modern, din material textil
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
104×43×32 cm, în stil modern, din material textil
Disponibil în 3 e-shop-uri

102×43×35 cm, în stil modern, din material textil

102×43×49 cm, în stil modern, din material textil
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă
În stocLivrare gratuită
104×43×32 cm, în stil modern, din material textil

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă

În stil modern, cu patru picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

104×43×32 cm, în stil modern, din material textil
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu patru picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
104×43×32 cm, în stil modern, din material textil
În stoc
87×43×40 cm, în stil modern, din material textil
Disponibil în 8 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă

102×43×35 cm, în stil modern, din material textil

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă

În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă

În stil modern, cu patru picioare

Din lemn, decor fag, în stil scandinav
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc


40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc