




Dimensiuni 102×43×49 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 357 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură de catifea: Crem Metal: Decor lemn Dimensiuni Lățime: 43 cm Adâncime: 49 cm Înălțime: 102 cm Înălțimea șezutului: 76 cm Lățimea șezutului: 43 cm Adâncimea șezutului: 35 cm Capacitate de încărcare: 110 kg Greutate: 5,4 kg Specificații Scaun de bar cu spătar și șezut confortabil Husa de catifea delicată cu cusături elegante Cadru metalic robust cu vopsea pulbere Livrat în stare dezasamblată POZZA Scaunul de bar din colecția POZZA atrage cu aspectul său elegant, evidențiat de husa de catifea delicată, cusăturile decorative verticale și cadrul metalic subțire. Datorită stilului său modern, emană un aer luxos, dar în același timp primitor și se transformă ușor într-un element distinctiv al interiorului. Șezutul confortabil modelat oferă confort în utilizarea zilnică, fie la insula de bucătărie, barul de acasă sau la o masă de sufragerie mai înaltă. Scaunul POZZA completează perfect interioarele moderne, elegante și minimaliste, contribuind la o atmosferă ușoară, stilată și plăcută pentru momentele împreună și șederile zilnice.
| Lăţime: | 43 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 49 cm |
| Înălţime: | 102 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material | Textil, Metal |
| Material tapițerie | Stofă |
| Tip picioare | Patru picioare |
| Culoare | Bej |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Sezut tapitat |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Latime | 43 cm |
| Adancime | 49 cm |
| Inaltime | 102 cm |
| Inaltimea scaunului | 76 cm |
| Greutate | 5,4 kg |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Monocrom |
| Tetiera | Pentru picioare |
| Spatar | Cu spatar |
| Forma sezutului | Patratos |
| Latimea sezutului | 43 cm |
| Adancime scaun | 35 cm |

În stil scandinav, din material textil, tapițerie din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, din material textil, tapițerie din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picior rotativ
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din material textil, tapițerie din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, cu picior rotativ, Seturi de
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picior rotativ, din material textil
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picior rotativ, Seturi de
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu patru picioare
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picior rotativ, tapițerie din piele
În stocLivrare gratuită
În stil retro, cu picior rotativ, tapițerie din piele
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din metal, Seturi de
În stocLivrare gratuită
În stil modern, Seturi de, cu patru picioare
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picior rotativ, din material textil
În stocLivrare gratuită
În stil retro, din material textil, din metal
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc