






Dimensiuni 79×61×55 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 575 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Tapiserie: Țesătură de catifea Picioare: Oțel lăcuit (negru) Culoare Bleumarin Dimensiuni Lățime: 61 cm Lățime șezut: 40-45 cm Adâncime: 55 cm Adâncime șezut: 42,5 cm Înălțime: 79 cm Înălțime șezut: 48 cm Înălțimea spătarului: 34 cm Înălțimea brațelor: 26 cm Capacitate de încărcare: 110 kg Greutate: 7,7 kg Specificații Designul cusut atemporal combinat cu o ergonomie excelentă Ușor de întreținut - țesătura de catifea este rezistentă la murdărie Ideal pentru living, bucătărie, sufragerie sau biroul de acasă Livrat demontat - asamblare ușoară Fotoliile de masă din catifea reprezintă o soluție elegantă și confortabilă pentru orice sufragerie sau colț de bucătărie. Datorită suprafeței moi a catifelei, acestea au un aspect luxos la vedere și la atingere, iar tapițeria moale și forma ergonomică asigură confortul chiar și la șederi mai lungi. Acest tip de fotoliu nu este doar o piesă de mobilier practică, ci și un element de design distinctiv care poate atrage atenția la prima vedere. Este perfect atât pentru mesele zilnice, cât și pentru șederile ocazionale cu oaspeții.
| Lăţime: | 61 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 55 cm |
| Înălţime: | 79 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Cu cotiere | Da |
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Albastru |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Cotiere | Cu cotiere |
| Model | Monocrom |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Fotoliu scaun |
| Latime | 61 cm |
| Inaltime | 79 cm |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Adancime | 55 cm |
| Tapiterie | Tesatura din catifea, Cu tapiterie |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Forma spatarului | Complet |
| Inaltime sezut | 48 cm |
| Adancime scaun | 42,5 cm |
| Latimea sezutului | 40-45 cm |
| Inaltimea spatarului | 34 cm |
| Inaltimea bratelor | 26 cm |
| Greutate | 7,7 kg |

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

79×61×42 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâniLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
85×57×47 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 5 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - 2 bucăți, stivuibil
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil retro, - 2 bucăți, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 8 e-shop-uri

În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
83×55×45 cm, în stil scandinav, cu cotiere
Disponibil în 8 e-shop-uri
În stoc
- 2 bucăți, din stofă, stivuibil
În stocLivrare gratuită
87×49×44 cm, în stil modern, cu cotiere

Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
86×45×54 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
88×44×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 7 e-shop-uri

77×56×55 cm, cu picioare din lemn, decor nuc
Disponibil în 6 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, decor pin, în stil retro
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - 2 bucăți, din stofă
În stocLivrare gratuită
86×44×55 cm, - 2 bucăți, din stofă
Livrare gratuită
În stil modern, din plastic, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, în stil modern, decor nuc
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
Rotativ, în stil modern, din stofă
Livrare în peste 1 zi

200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc