






Dimensiuni 104×44×49 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 242 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură de catifea: bej Metal: negru Dimensiuni Lățime: 43,5 cm Înălțime: 104 cm Adâncime: 49 cm Înălțimea șezutului: 76 cm Adâncimea șezutului: 32,5 cm Înălțimea spătarului: 31 cm Greutate: 5,4 kg Capacitatea de susținere: 110 kg Specificații Design atemporal cu ergonomie excelentă Țesătură de tapițerie fină Construcție metalică robustă Picioarele sunt dotate cu protecții pentru a preveni zgârierea podelei Livrat în pachet demontat Stil și confort pentru fiecare zi Scaunele de bar sunt un accesoriu excelent pentru bucătăriile moderne și barurile de acasă, unde creează un loc plăcut pentru un mic dejun rapid, stat cu prietenii sau relaxare de seară. Datorită construcției lor mai înalte și accentului pe confort, ele oferă suport ideal la ședere și, în același timp, adaugă interioarelor un aspect elegant și aerisit. Se potrivesc ușor cu insula de bucătărie sau barul și creează astfel un spațiu armonios, care va fi practic și stilat în același timp.
| Lăţime: | 44 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 49 cm |
| Înălţime: | 104 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material | Textil, Metal |
| Material tapițerie | Stofă |
| Tip picioare | Patru picioare |
| Culoare | Verde |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Sezut tapitat |
| Rotativ | Nu |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Inaltime | 104 cm |
| Latime | 43,5 cm |
| Inaltimea scaunului | 76 cm |
| Adancime | 32,5 cm |
| Greutate | 5,4 kg |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Spatar | Cu spatar |
| Forma sezutului | Patratos |

În stil scandinav, cu picior rotativ, Seturi de
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picior rotativ
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din material textil, tapițerie din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din material textil, tapițerie din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picior rotativ, din material textil
În stocLivrare gratuită
În stil retro, cu picior rotativ, tapițerie din piele
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picior rotativ, Seturi de
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picior rotativ, din material textil
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picior rotativ, tapițerie din piele
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu patru picioare
În stocLivrare gratuită
În stil modern, Seturi de, cu patru picioare
În stocLivrare gratuită
În stil retro, din material textil, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din metal, Seturi de
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, din material textil, tapițerie din stofă
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc