

Dimensiuni 60×60 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileCreațiile artistului Gustav Klimt au uimit lumea. La vremea respectivă, a reușit să ofere o nouă perspectivă asupra lumii și noi metode de a o surprinde. Modelele sale au fost adesea femei frumoase, în cea mai mare parte necunoscute, al căror șarm pictorul a reușit să îl recreeze folosind culori, tehnici de aplicare și posturi. Rezultatul a fost adesea o imagine plină de senzualitate, erotism și misticism ce trezesc privitorului senzații neașteptate, stimulându-i simțurile. Dacă ești fascinat de splendoarea culorilor și formelor feminine, niciodată nu vei privi operele lui Klimt doar în sălile unei galerii de artă. Klimt a reușit să toarne formele magnifice pe pânză, fără a da vreodată senzația unei reproduceri . . Pânza este, de asemenea, imprimată pe margini , deci nu este nevoie să o înrămezi.
| Lăţime: | 60 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 60 cm |
| Material | Canvas |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Culoare | Maro |
| Tip | O piesă |
| Reproduceri | Gustav Klimt |
| Grosime | 2.5 cm |
| Greutate | 3 kg |
| Înălțime | 60 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Seria | Gustav Klimt |
| Design | Clasic |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă uscată |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Sistem de agățare | Nu |
| Ramă | Fără ramă |
| Producător | Fedkolor |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Foarte bună calitate în raport cu prețul.
Frumos, bine realizat
Tabloul este foarte frumos, culori minunate. Coletul a fost ambalat solid. Comanda a fost executată rapid. Recomand!
Tabloul este conform cu descrierea, arată minunat, l-am dus să-i fac un cadru.
Coloristica difera, Este Mai intunecat
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac


26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Diametru

40×40 cm, decorativă, cu pene

160×235 cm, - de joacă, clasic

Pentru noptiere, cu întrerupător

8×8×48 cm, suspendat, diametru


Din inox, între 0,5 - 1 litru