Recomandăm
Suport pentru pantofi Metaltex
Dimensiuni 104×63×23 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Ușor de asamblat (37%)
- Practic și funcțional (27%)
- Instabil sau slab stabil (23%)
- Calitate scăzută a execuției (7%)
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 131,92 RON
- 06.01.2026 - 131,92 RON
- 01.11.2025 - 141,94 RON
- 27.10.2025 - 156,97 RON
- 25.10.2025 - 143,61 RON
- 28.01.2025 - 164 RON
- 24.01.2025 - 139 RON
- 21.01.2025 - 164 RON
- 17.01.2025 - 144 RON
- 30.04.2024 - 164 RON
- 15.04.2024 - 149 RON
- 14.03.2024 - 139 RON
- 11.03.2024 - 164 RON
- 01.02.2024 - 109 RON
- 15.01.2024 - 119 RON
Descrierea produsului
Cu Metaltex te vei simți în casa ta așa cum îți dorești - fără dezordine, lucruri împrăștiate peste tot sau lipsă de spațiu. Produsele acestui brand ajută la buna funcționare a oricărei gospodării. Fii sigur că vei dispune de cele mai bune gadgeturi în acest domeniu. Suprafața este tratată cu LDPE - un termoplastic care este folosit pentru a înveli și proteja piesele metalice.
Dimensiuni
| Lăţime: | 63 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 23 cm |
| Înălţime: | 104 cm |
Specificații
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip | Cu rafturi |
| Material | Metal |
| Produs în | IT |
| Capacitate de încărcare | 15 kg |
| Greutate | 2.7 kg |
| Înălțime | 104 cm |
| Lățime | 63 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Clasic |
| Calitate | Basic |
| Culoarea picioare | Alb |
| Material picioare | Metal |
| Tip pantofar | Raft |
| Material structură | Fier |
| Producător | Metaltex |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Ușor de asamblat (37%)
- Practic și funcțional (27%)
- Preț accesibil (17%)
- Instabil sau slab stabil (23%)
- Calitate scăzută a execuției (7%)
- Dimensiuni mai mici decât așteptat (7%)
Recenzii ale utilizatorilor
Foarte instabil
Ușor de asamblat. Chiar și un băiat de 12 ani s-a descurcat.
Practic, robust.
Compoziție simplă, construcție adecvată pentru depozitarea pantofilor. Posibilitatea de a adăuga diferite cantități de rafturi, în funcție de spațiul necesar.
Încă nu știu, nu l-am despachetat.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Serviciu de masă 6 buc. din porțelan Purita – Bonami Essentials
Din porțelan, lăţime, înălţime

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Naproane de masă, din poliester, la bucată

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Scurgător de vase gri din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

Lenjerie de pat pentru copii din bumbac pentru pat de o persoană 140x200 cm Princess – Jerry Fabrics
140×200 cm, cu motiv Prințese, pentru fete
Disponibil în 2 e-shop-uri

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Set găleată și mop 2în1 microfibre Ultramax XL Turbo - Vileda
Diametru

Covor în culoare naturală din iută 160x230 cm Bouclé – Hanse Home
160×230 cm, cu fir scurt, unicolor

Suport pentru hârtie igienică argintiu din oțel cromat – Wenko
Diametru

Cuvertură bej matlasată 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cm, înălţime, diametru

















