Epuizat
Coş pentru cumpărături Kemping verde
Dimensiuni 24×48×28 cm
50,99 RON
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 50,99 RON
- 16.02.2026 - 50,99 RON
- 10.02.2026 - 53,99 RON
- 07.02.2026 - 63,99 RON
- 06.02.2026 - 50,99 RON
- 26.01.2026 - 63,49 RON
- 23.01.2026 - 62,99 RON
- 21.01.2026 - 57,99 RON
- 14.01.2026 - 58,49 RON
- 06.01.2026 - 63,49 RON
- 03.01.2026 - 61,49 RON
- 01.01.2026 - 58,49 RON
- 31.12.2025 - 57,99 RON
- 24.12.2025 - 58,49 RON
- 16.12.2025 - 63,49 RON
- 09.12.2025 - 54,99 RON
- 06.12.2025 - 58,49 RON
- 19.11.2025 - 55,99 RON
- 29.10.2025 - 55,49 RON
- 08.10.2025 - 57,99 RON
- 05.10.2025 - 58,49 RON
- 24.09.2025 - 57,99 RON
- 04.08.2025 - 61,99 RON
- 19.05.2025 - 60,99 RON
- 10.05.2025 - 55,99 RON
- 09.05.2025 - 55,49 RON
- 07.05.2025 - 54,49 RON
- 30.04.2025 - 55,99 RON
- 19.04.2025 - 58,99 RON
- 16.04.2025 - 51,99 RON
- 09.04.2025 - 56,49 RON
- 28.03.2025 - 59,49 RON
- 18.02.2025 - 58,99 RON
- 12.02.2025 - 54,49 RON
- 18.01.2025 - 53,99 RON
- 17.01.2025 - 51,99 RON
- 23.08.2024 - 62,99 RON
- 22.08.2024 - 62,49 RON
- 05.08.2024 - 60,49 RON
- 31.07.2024 - 59,99 RON
Descrierea produsului
Coșul de camping pliabil cu închidere cu fermoar poate fi folosit pentru picnicuri, grătare, dar și pentru cabane sau camping. Fabricat din material textil lavabil. Două mânere cu prindere moale oferă o manevrare practică. Este pliabil pentru o depozitare mai bună.
Dimensiuni
| Lăţime: | 48 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 28 cm |
| Înălţime: | 24 cm |
Specificații
| Culoare | Verde |
|---|---|
| Greutate | 0,64 kg |
| Material | 100% poliester |
| Sarcina | 9 kg |
| Producător | 4-Home |
