

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lumină LED de perete pentru exterior cu protecție IP=44 împotriva corpurilor >1mm, protejată împotriva stropilor de apă. Sursa este inclusă în pachet. Culoarea sursei alb cald, flux luminos 360lm.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Gri |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 2,5 W |
| Flux luminos total | 360 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Număr de becuri | 2 |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5 W |
| Puterea de intrare a sursei | 2,5 W |
| Stil | Altele |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | NOCELLA Eglo |
| Producător | Eglo |

De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită

- montare sol, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 24V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De tavan, diametru
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită