
Veioză LED de veghe pentru copii Globo 28052 UNICORN LED/1W/USB/3xAA
De masă, de veghe
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lumina portabilă fermecătoare în formă de prințesă Elsa din filmul Frozen, de la Disney.Lampa este ideală ca iluminare de noapte difuză.Este fabricată din material moale SoftPal, care oferă o senzație plăcută la atingere și poate însoți copilul dumneavoastră în timpul adormirii.Se aprinde și se stinge printr-o simplă înclinare.Funcționează cu 2 baterii AAA (nu sunt incluse în pachet).Se oprește automat după 5 minute.
| De veghe | Da |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Stil | Pentru copii |
| Funcție | Pe baterii, incluse/Tehnologie LED |
| Loc | Camera copiilor |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Metodă de conectare | Cu alimentare pe baterii |
| Tensiune | 3 V |
| Puterea de intrare a sursei | 0,3 W |
| Tip | Veioză de veghe/Lampă de masă |
| Durata medie de viață a sursei | 1000 h |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 5 lm |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,3 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 3 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,3 W |
| Series | FIGURE Philips, FROZEN Philips |
| Producător | Philips |

De masă, de veghe
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
De veghe
În stoc
De masă
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De veghe
În stoc
De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De masă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită