
Spot ROBBY 4xGU10/35W/230V alb Globo 57911-4W
De 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 18.39 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Tip | Încastrate |
| Putere | 230V |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Orificiu de montare | 65 mm |
| Formă | Pătrat |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Stil | Altele |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Adâncimea de încastrare | 35 mm |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 500 lm |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | PINEDA Eglo |
| Producător | Eglo |

De 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Smart
În stoc
În stil modern, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, smart, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din metal
În stocAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocAplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
