

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă de exterior din oțel inoxidabil. Perfectă pentru iluminarea căilor de acces. Lampa poate utiliza un bec de max. 20 W (economic) sau bec LED de max. 12 W.
| Tip | Freestanding |
|---|---|
| Finisaj de suprafață | Crom |
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Gri |
| Soclu | E27 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Tensiune | 230 V |
| Loc | Grădină și alei |
| Stil | Altele |
| Formă | Rotund |
| Series | LIVIA Polux, HELSINKI Eglo, UTRECHT Philips Massive, OSLO Polux |
| Producător | Polux |

Freestanding, cu senzor mișcare, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu finisaj din crom, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 24V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc