
Eglo 97461 - LED Proiector cu senzor FAEDO 3 LED/20W/230V
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lumina merge intr-o noua directie - EGLO connect.Nu aveti nevoie de wi-fi sau adaptor.Se poate regla cu un smartphone/tableta sau telecomanda.Bluetooth cu un consum redus de energie.Aplicatie gratuita pentru Androir si IOS App.Corpurile de iluminat pot fi controlate cu telecomanda si smartphone in acelasi timp.Telecomanda nu este inclusa in pachet - se poate achizitiona (vezi articole conexe de mai jos).Corpul de iluminat poate fi conectat la un senzor extern CONNENT SENSOR (gasiti in articole conexe).
| Cu senzor mișcare | Da |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Tip | Proiector LED |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 5000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 900 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 65 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Series | FAEDO Eglo |
| Producător | Eglo |

De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
- montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Mobil, A+++, A++
În stocLivrare gratuită