
Lampă LED de exterior GLOBO 1xE27/9W/230V d. 30 cm IP44
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lanterna de grădină în finisaj negru. Cu efect de flacără dansantă. La încărcare completă, luminează 6-8 ore. LED-uri și acumulatorul sunt incluse. Baterie 1 x 1,2V AA Ni-MH 300 mAh inclusă.
| Tip | Freestanding, Pe sol |
|---|---|
| Solare | Da |
| Echivalent cu un bec convențional | 1 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Funcție | Tehnologie solară/Tehnologie LED |
| Loc | Grădină și alei |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,05 W |
| Puterea de intrare a sursei | 0,05 W |
| Tensiune | 3,2 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,05 W |
| Series | SOLAR Globo |
| Producător | Globo |

Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal, cu alimentare solară
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, din plastic
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită


De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 24V, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc