

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă solară de exterior destinată a fi înfiptă în pământ. La încărcare completă, luminează 6-8 ore. LED-uri și acumulatorul sunt incluse în pachet. Baterie Ni-MH AA cu capacitate de 600 mAh inclusă în pachet.
| Tip | Freestanding, Pe sol |
|---|---|
| Material | Metal, Plastic |
| Solare | Da |
| Culoare | Alb |
| Tensiune | 3,2 V |
| Echivalent cu un bec convențional | 1 W |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Funcție | Tehnologie solară/Tehnologie LED |
| Loc | Grădină și alei |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,24 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 0,06 W |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,06 W |
| Capacitate | 600 mAh |
| Număr de becuri | 1 |
| Series | SOLAR Globo, FACKEL Just Light |
| Producător | Globo |

- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Suspendat, - plafonieră, cu senzor mișcare
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
Suspendat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc