

Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 183,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Suprafaţa ghivecelor RATO CASE mită fidel împletitura din ratan. Includ un sistem de auto-irigare, cu indicator al nivelului de apă. Aceste ghivece sunt confecţionate din plastic rezistent, de înaltă calitate. Ghiveciul propriu-zis are o înălţime de 24 cm.
| Lăţime: | 60 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 24 cm |
| Înălţime: | 46 cm |
| Material | Ratan |
|---|---|
| Tip | Clasice |
| Culoare | Maro |
| Amplasare | De interior |
| Cu sistem de auto-udare | Da |
| Producător | 4-Home |
Recenzii ale utilizatorilor
Material de calitate

Din lemn, de exterior, clasică
În stocLivrare gratuită
Din lemn, de exterior, clasică
În stocLivrare gratuită