Recomandăm
Cuvertură de pat DecoKing Axel, gri, 220 x 240 cm, 220 x 240 cm
Dimensiuni 220×240 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Produs de calitate (55%)
- Aspect frumos (45%)
- Mai subțire decât așteptat (20%)
- Fotografia diferă de realitate (15%)
145,99 RON
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 145,99 RON
- 02.08.2025 - 145,99 RON
Descrierea produsului
Un aspect şarmant şi o schimbare simplă şi rapidă adusă oricărei camere. Această cuvertură combină două culori cu un motiv circular brodat. Patul dvs. va arăta întotdeauna frumos cu această cuvertură, iar întreg interiorul va căpăta un aspect atractiv. În plus, cuvertura vă protejează lenjeria de pat împotriva decolorării sau a murdăririi.
Dimensiuni
| Lăţime: | 220 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 240 cm |
Specificații
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Dimensiuni | 220 x 240 cm |
| Material ţesătură de pe suprafaţă | 100% poliester |
| Material umplere | 100% poliester (fibre sintetice) |
| Mărime | 220 x 240 cm |
| Spălare recomandată | 30 °C |
| Tip pat | Pat dublu prelungit |
| Producător | DecoKing |
Recenzii
5.04 evaluări
5
4 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Clienții menționează cel mai des
- Produs de calitate (55%)
- Aspect frumos (45%)
- Culoare conform imaginii (25%)
- Mai subțire decât așteptat (20%)
- Fotografia diferă de realitate (15%)
- Calitate slabă (5%)
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Marika
Utilizator mulțumit
cuvertură de calitate
Utilizator mulțumit
Frumos, produs de calitate











