


Un suport de farfurie elegant, din ţesătură artificială rezistentă, în culori strălucitoare. Este lavabil, se poate curăţa cu o lavetă umedă sau se poate clăti cu apă şi usca. A nu se spăla la maşină şi a nu se usca pe o sursă de căldură. Cu acest suport de farfurie bucătăria va fi confortabilă.
| Lăţime: | 45 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 32 cm |
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Material | PVC |
| Motiv | Unicolor |
| Culoare | Gri |
| Mărime | 45 x 32 cm |
| Număr de piese într-un set | 1 buc. |
| Producător | Tescoma |
Recenzii ale utilizatorilor
Corespunde așteptărilor, practic.