Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 223 RON la 315,21 RON:
EGLO 31003 - LED Lampa spot BIMEDA 3xGU10/3W LED
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 223 RON până la 315,21 RON:
Descrierea produsului
Puterea corespunde unei becuri clasice de 3x30W. Temperatura de culoare 3000K - lumină alb cald. Becurile LED sunt incluse în pachet.
Specificații
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Orientabile | Da |
| Material | Sticlă, Metal |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 720 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Soclu | GU10 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 9 W |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Număr de becuri | 3 |
| Series | BIMEDA Eglo |
| Producător | Eglo |
Produse similare

Spot LED modern directionabil aplicat tavan/plafon TORONTO 1 alb
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Osram - SET 3x Lampă încastrată LED 3xGU10/3W/230V
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Spot DANTE 3xGU10/25W/230V alb/crom lucios
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Eglo 93702 - LED Lampa spot ORVIETO 1 2xLED/3,3W/230V
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Eglo 95645 - LED Lampa spot FILIPINA 1 4xGU10-LED/3,3W/230V
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Set 3x spoturi LED încastrate, soclu GU10 1x/4,5W/230V 4000K, alb
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Aigostar - Set 3x spot LED încastrat 1xGU10/4,5W/230V 6500K alb
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Spoturi rotunde incastrate albe GU10 50mm 2 lumini - Hubs
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Spot DANTE 3xGU10/25W/230V alb/aurie
Aplicat, - bec tip halogen, de 230V
În stocLivrare gratuităSistem de iluminat inteligent cu șină negru cu auriu monofazat cu 3 lumini, inclusiv WiFi GU10 - Iconic Jeana
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Eglo 94644 - LED Lampa spot NOVORIO 3xGU10-LED/5W/230V
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot LED 3xGU10/5W/230V B.K.Licht 1409
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafoniera cu 2 spoturi din sticla SPOT EXCLUSIVE
Aplicat, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Eglo 97002 - LED Lampa spot LITAGO CRYSTAL 2xLED/4W/230V
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Paulmann 94147 - Spot TOGO pentru sistem cu cablu, 12V, 1xGU5,3/10W, crom
Aplicat, cu finisaj din crom, de 12V
În stoc
Spot FLOWER 6xGU10/8W/230V crom mat
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Spot Globo 57914-4N ALLVI 4xGU10/25W/230V
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Spot de perete Brilliant TELIO 1xE14/28W/230V albastru
Aplicat, orientabil, de 230V
În stoc
Brilagi - Aplica LED de perete CRESTO, 1xGU10/10W/230V, taupe
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Osram - Set de 3 spoturi LED încastrate dimabile LED/4,9W/230V
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Philips 50664/14/P0 - Spot LED BYRE 4xLED 4,3W 230V 2200/2500/2700K
- bec tip LED, de 230V, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Eglo 95629 - LED Lampa spot SALTO 2xLED/5,4W/230V
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Eglo 96914 - LED Lampa spot VEDRA 1 4xLED/3,5W/230V
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W crom mat
Aplicat, orientabil, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Spot LED 6xGU10/4,7W/230V crom mat
- bec tip LED, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Rabalux 5498 - Spot baie STEVE 2xGU10/4,5W/230V
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Spot DANTE 5xGU10/25W/230V alb/crom lucios
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuităSistem de iluminat inteligent pe șină monofazat, incl. 5 Wifi GU10 negru - Iconic Gissi
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Rabalux 71020 - Plafonieră LED NEGAN, 40 W, 230 V, 4000 K
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 93703 - LED Lampa spot ORVIETO 1 3xLED/3,3W/230V
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Philips 50183/31/PN - SET 3x Lampa incastrata ENNEPER 1xGU10/5,5W/230V
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Spot Globo 57911-5 ROBBY 5xGU10/35W/230V crom mat
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Plafonieră pentru baie Brilagi CLARE 2xE27/24W/230V d. 30 cm IP54 bej
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Spot în sistem pe șină VOLF 4xGU10/10W/230V negru
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie RENE LED/15W/230V IP44 neagră
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc