

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corpurile de iluminat LED Fenix aplicate sunt fabricate din aluminiu vopsit. Difuzor: PS NANO. Aceste corpuri de iluminat oferă o economie de energie electrică de 85% comparativ cu iluminatul convențional și o economie de 20% față de iluminatul fluorescent clasa A. Utilizează tehnologia LED SMD 2835 de ultimă generație. Pachetul include sursa de alimentare CCD LED.
| Material | Metal |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 60 W |
| Temperatură de culoare | 3800 K |
| Flux luminos total | 850 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Series | FENIX Greenlux, LED FENIX Greenlux |
| Producător | Greenlux |

Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stoc
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Pătrată, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, cu lumină caldă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită