

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat de perete sau de tavan ACATE este potrivit pentru utilizare în exterior datorită gradului de protecție IP 44.Designul modern și execuția de calitate vor fi cu siguranță apreciate în grădina, pe terasă sau pe scara exterioară.Sursa de lumină LED este inclusă în pachet.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Alb |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea de intrare a sursei | 8 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 8 W |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 770 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Loc | Grădină și alei |
| Echivalent cu un bec convențional | 60 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 8 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Stil | Altele |
| Series | ACATE Eglo |
| Producător | Eglo |

De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

- plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită

- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
Suspendat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită

- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, suspendat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită

- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită