
Stalp exterior IP44 LED H66cm Yak 75110
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Cu protecție IP65 ideal pentru utilizare în exteriorPerfect pentru iluminarea terasei, aleii sau grădinii. Design care caută echilibrul între tehnologie și natură.Disponibil ca accesoriu ghiveci, care oferă o funcție nouă.Setul a fost distins cu premiul My Favourite Lighting Products Award în 2015.
| Tip | Freestanding |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tensiune | 230 V |
| Stil | Altele |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 9 W |
| Loc | Grădină și alei |
| Echivalent cu un bec convențional | 60 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 9 W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Puterea de intrare a sursei | 9 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 720 lm |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Series | GROW Faro Barcelona |
| Producător | FARO Barcelona |

Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stoc
- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De 12V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită

Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită