
Plafoniera baie metal alama antique sticla IP44 Preston 2L
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplica LED TORRETTA combină un design modern cu o calitate superioară a execuției.Construcția din metal, completată cu elemente din plastic, subliniază designul elegant al aplicației.Datorită gradului de protecție IP44, este potrivită ca iluminat pentru baie.Sursa de lumină LED este inclusă.Emite o lumină albă neutră.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu protecție ip44 | Da |
| Tensiune | 230 V |
| Loc | Baie |
| Puterea de intrare a sursei | 16 W |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 100 W |
| Stil | Altele |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 16 W |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1500 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Formă | Dreptunghiular |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 16 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | TORRETTA Eglo |
| Producător | Eglo |

De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
De perete, de tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, atipic, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită

De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, de tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc