
Lustra eleganta design modern EMPOLI KMOD EMP-ZWD-4
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp modern LED pe cablu, finisaj alb. Modulul LED este inclus în pachet.
| Material | Metal, Plastic |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Bucătărie, Living și dormitor |
| Abajur | Cu abajur, Fără abajur |
| Culoare | Alb |
| Formă | Rotundă |
| Lățime | Lăţime |
| Flux luminos total | 2400 lm |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Puterea de intrare a sursei | 8,5 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 8,5 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 25,5 W |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Echivalent cu un bec convențional | 165 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Loc | Bucătărie |
| Număr de becuri | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Series | ECO Jupiter |
| Producător | Jupiter |

În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Pentru bucătărie, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Rotundă
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc