
Rabalux 8164 - Corp de iluminat exterior ODESSA 1xE27/60W
Freestanding, suspendat
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Rabalux pe care îl avem în stoc la prețul de 133.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Freestanding, Suspendate |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 8 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 500 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 8 W |
| Stil | Clasic |
| Loc | Grădină și alei |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 8 W |
| Series | SORRENTO Rabalux |
| Producător | Rabalux |

Freestanding, suspendat
În stocLivrare gratuită
Suspendat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat
În stocLivrare gratuită
Suspendat, pentru bucătărie
În stocLivrare gratuită
Freestanding, suspendat, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită

Freestanding, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din plastic
În stocLivrare gratuită
Suspendat, de 230V, din metal
În stoc
Cu alimentare solară
În stoc
Suspendat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Freestanding, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită
Suspendat, de 230V, din plastic
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită

Din plastic
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc