





Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziilePrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Cuvertura de pat atractivă, cu două feţe, în două variante coloristice, este un accesoriu cu stil şi practic pentru orice dormitor. Combinaţia coloristică unică de bej elegant şi mov face să aveţi două cuverturi într-una - este suficient să vă alegeţi culoarea pentru care aveţi dispoziţie de moment. Cuvertura vă protejează lenjeria de pat împotriva decolorării şi a prafului omniprezent şi, în plus, patul va fi aranjat imediat. Materialul moale, cu model artistic original, copiază perfect forma mobilierului. Astfel, cuvertura poate fi folosită şi ca pătură, cu care se poate înveli întreaga familie.Pachetul include şi două feţe de pernă cu acelaşi model, GRATIS.Setul conţine: cuvertură de pat 220 x 240 cm 2 buc. faţă de pernă 40 x 40 cm
| Culoare | Mov |
|---|---|
| Călcare | Nu este recomandat să fie călcat |
| Dimensiuni | 220 x 240 cm + 2 ks 40 x 40 cm |
| Dimensiuni pernă | 40 x 40 cm |
| Material | 100% poliester |
| Număr de piese într-un set | 3 buc. |
| Spălare recomandată | 40 °C |
| Tip pat | Pat dublu prelungit |
| Uscător de rufe | Nu |
| Producător | 4Home |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Frumos pentru preț, îndeplinește toate cerințele.
Calitate la un preț avantajos.
Bonus sub forma fețelor de pernă.
Satisfacție.
Covor mare la un preț mic.
Este mai subțire decât mă așteptam, dar se pare că peste tot acum se cosește așa "economic". Cel puțin arată bine, este frumos.


240×260 cm



220×240 cm, pentru pat dublu
În stoc
240×260 cm

220×220 cm, pentru pat dublu