
Globo 12366-22 - Plafonieră LED reglabilă VITOS LED/22W/230V
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 327.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Perioadă de garanție | 60 luni |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 25 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2900 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
| Echivalent cu un bec convențional | 200 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 25 W |
| Formă | Rotund |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 25 W |
| Stil | Altele |
| Series | FUEVA 1 Eglo |
| Producător | Eglo |

Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din lemn, rotundă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

Rotundă, atipică, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Din lemn
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Din lemn, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită