
Plafonieră LED dimabilă LAYLA cu telecomandă LED/26W/230V
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 327.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Perioadă de garanție | 60 luni |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 25 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2900 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
| Echivalent cu un bec convențional | 200 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 25 W |
| Formă | Pătrat |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Stil | Altele |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 25 W |
| Series | FUEVA 1 Eglo |
| Producător | Eglo |

Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită





Din metal
În stoc

Din metal
În stoc
Din metal, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită







Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din plastic
În stocLivrare gratuită




Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită