
Orion - Plafonieră FROST 1xE27/60W/230V neagră
Din metal, cu întrerupător, de 230V
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampa de plafon LED LOKE. Lampa este fabricată în principal din oțel și aluminiu. Culoarea luminii este alb cald. Durata de viață a sursei este de 15000 de ore.
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Formă | Pătrată, Atipică |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Seturi |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Flux luminos total | 400 lm |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Loc | Dormitor |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | GU10 |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Tip | Spot |
| Echivalent cu un bec convențional | 38 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Series | LOKE Eglo |
| Producător | Eglo |

Din metal, cu întrerupător, de 230V
În stoc
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită

În stil modern, cu întrerupător, rotundă
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităDin sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuităDin sticlă, din metal, în stil modern
În stocDin metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităDin metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Pătrată
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din lemn, din metal, în stil modern
În stoc
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită