
Lampadar ARDEN 1xE27/60W/230V negru/auriu
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Interiorul atemporal se compune din multe detalii, dintre care iluminatul corect joacă un rol foarte important.Lampa de podea oferă o lumină plăcută și difuză și devine, în același timp, o decorare originală.Lampa SOFIA este fabricată din metal patinat manual.Construcția subțire este încununată de un abajur din țesătură în culorile aurie și ecru.Țesătura este decorată cu un imprimeu floral delicat, care adaugă și mai mult farmec întregului.Modelul este alimentat de o bec de 60W E27, care nu este inclus în pachet.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material | Metal |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Culoare | Bej |
| Lățime | Lăţime |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | E27 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Lampadar |
| Funcție | Întrerupător pe cablu |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | SOFIA Jupiter |
| Producător | Jupiter |

În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, în stil rustic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Din metal, din cristal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător

În stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită