

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă de podea elegantă, cu design modern. Elementul central este abajurul textil gri cu interior argintiu. Dispune de întrerupător cu pedală. Becul nu este inclus în pachet.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Culoare | Gri |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 1 |
| Tip de fișă de curent | C |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Tensiune | 230 V |
| Soclu | E27 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Tip | Lampadar |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Series | MASERLO Eglo, MASERLO |
| Producător | Eglo |

În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, în stil rustic
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Smart, din metal, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Smart, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, în stil retro
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil scandinav, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită