Am avut aceeași timp de 27 de ani. Sper că aceasta va rezista la fel de mult.
Design elegant, lumină bună, două surse diferite, una „spre tavan” pentru lumină difuză și o lampă de citit.
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziilePrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Rabalux pe care îl avem în stoc la prețul de 484.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material | Metal |
| Tipul de bec recomandat | Halogen |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Cu dimmer | Da |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Puterea de intrare a sursei | 230 W/40 W |
| Tip de fișă de curent | C |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Tensiune | 230 V |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Luminozitate reglabilă, cu variator de tensiune |
| Număr de becuri | 2 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W/230 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 270 W |
| Tip | Lampadar |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Becuri incluse | DA (halogen) |
| Soclu | R7s/G9 |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 4970 lm |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Series | BETA Rabalux |
| Producător | Rabalux |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Am avut aceeași timp de 27 de ani. Sper că aceasta va rezista la fel de mult.
Design elegant, lumină bună, două surse diferite, una „spre tavan” pentru lumină difuză și o lampă de citit.

Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil rustic, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, cu întrerupător, în stil japandi
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită