Etajeră de perete Nuc P-010
Dimensiuni 4×40×15 cm
59,99 RON
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 59,99 RON
DisponibilitateÎn stoc
Livrare de la 17,49 RON
Puteți returna produsul în termen de 14 de zile.
E4home.roVezi recenziile
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 59,99 RON
- 05.10.2025 - 40,99 RON
- 24.09.2025 - 40,49 RON
- 01.09.2025 - 43,99 RON
- 14.08.2025 - 43,49 RON
- 13.08.2025 - 38,49 RON
- 06.08.2025 - 40,49 RON
- 04.08.2025 - 43,99 RON
- 09.07.2025 - 42,99 RON
- 09.05.2025 - 42,49 RON
- 19.04.2025 - 41,49 RON
- 16.04.2025 - 35,99 RON
- 13.04.2025 - 36,49 RON
- 09.04.2025 - 35,99 RON
- 08.04.2025 - 37,99 RON
- 01.04.2025 - 41,99 RON
- 04.03.2025 - 41,49 RON
- 26.02.2025 - 39,49 RON
- 18.02.2025 - 41,49 RON
- 12.02.2025 - 37,99 RON
- 19.12.2024 - 41,49 RON
- 15.12.2024 - 36,49 RON
- 20.11.2024 - 35,99 RON
- 13.11.2024 - 37,99 RON
- 08.09.2024 - 41,49 RON
- 07.09.2024 - 40,99 RON
- 04.09.2024 - 39,49 RON
- 26.08.2024 - 41,49 RON
- 22.08.2024 - 40,99 RON
- 14.08.2024 - 39,49 RON
- 15.01.2024 - 39,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Această etajeră modernă vă va servi ca loc de păstrare a cărților sau ca decorațiune. Are marginile practic înălțate, protejând obiectele de pe ea împotriva căderii. Pachetul include șuruburi și dibluri pentru fixarea etajerei. Etajera are o capacitate de încărcare de la 5 la 15 kg, în funcție de calitatea zidului pe care este fixată.
Dimensiuni
| Lăţime: | 40 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 15 cm |
| Înălţime: | 4 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Nuc |
| Formă | Drepte |
| Culoare | Maro |
| Material | PAL |
| Greutate | 1 kg |
| Mărime | 40 cm |
| Sarcina | 5 kg |
| Producător | Autronic |
