

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Milagro pe care îl avem în stoc la prețul de 348.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Finisaj de suprafață | Crom |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Material | Metal |
| Culoare | Alb |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 25 W |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | GU10 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 6 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | JOKER Decoland, JOKER Milagro |
| Producător | Milagro |

Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc